Zjednoczony Ekumeniczny Kościół Katolicki - Rejestracja Kościoła

 

 

Zjednoczony Ekumeniczny Kościół Katolicki

diecezja polska

Rejestracja Kościoła

16. 05. 27
posted by: UECC
Odsłony: 5800

dokumenty

Jeśli chcesz, aby nasz Kościół został wpisany do rejestru Kościołów i związków wyznaniowych w Ministerstwie Administracji to możesz nam pomóc!

Wystarczy, że zrobisz jedną prostą rzecz.

Aby wyrazić swoje poparcie trzeba wydrukować wniosek załączony poniżej, wypełnić go, podpisać u notariusza aby mógł potwierdzić podpis i przesłać na nasz adres. (Uwaga! Notariusz pobiera opłatę za potwierdzenie podpisu w wysokości 20 zł + podatek)

Aby podpisać się pod wnioskiem rejestracyjnym należy wydrukować poniższy fragment listy wnioskodawców, który załączamy w formacie Word, uzupełnić go (prosimy jedynie nie uzupełniać lp), udać się do najbliższego notariusza i podpisać się pod wnioskiem tak by notariusz mógł potwierdzić podpis. Taki uzupełniony dokument wraz z potwierdzeniem notarialnym prosimy przesłać na adres Kościoła:

Zjednoczony Ekumeniczny Kościół Katolicki
ul. Powsińska 40/2
02-903 Warszawa

W razie pytań prosimy o kontakt email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PAMIĘTAJCIE, BY U NOTARIUSZA MIEĆ Z SOBĄ WAŻNY DOWÓD OSOBISTY.

DOKUMENT DO WYDRUKOWANIA I UZUPEŁNIENIA: wniosek do ministerstwa (Prosimy nie uzupełniać „lp”!) – ten dokument należy wypełnić i podpisać w obecności Notariusza.

UWAGA! Podpisanie się pod wnioskiem rejestracyjnym Kościoła nie jest to równoznaczne z przynależnością do niego. Każda obywatelka i każdy obywatel Polski ma prawo wyrazić chęć, aby nasz Kościół został zarejestrowany.

do góry